UEFA'dan Türk hakemlere görev
FIFA kokartlı hakemler Ali Palabıyık ve Halis Özkahya, UEFA tarafından Avrupa Ligi maçlarında görevlendirildi.
SPOR , 06 Ağustos 2018 Pazartesi, 20:39
UEFA'dan Türk hakemlere görev

FIFA kokartlı hakemlerimizden Ali Palabıyık, 09 Ağustos Perşembe günü Polonya'nın Jagiellonia Bialystok ile Belçika'nın Gent takımları arasında oynanacak UEFA Avrupa Ligi 3. Eleme Turu maçını yönetecek.

Polonya'nın Bialystok şehrindeki Miejski Stadyumu'nda TSİ 20.20'de başlayacak karşılaşmada Palabıyık'ın yardımcılıklarını Kerem Ersoy ve Serkan Olguncanyapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Koray Gençerler olacak.

LEGİA WARSZAWA İLE LÜKSEMBURG MAÇINI HALİS ÖZKAYA YÖNETECEK

FIFA kokartlı hakemlerimizden Halis Özkahya, 09 Ağustos Perşembe günü Polonya'nın Legia Warszawa ile Lüksemburg'un F91 Dudelange takımları arasında oynanacak UEFA Avrupa Ligi 3. Eleme Turu maçını yönetecek.

HALİS ÖZKAHYA'NIN YARDIMCILARI DA BELLİ OLDU

Polonya'nın Varşova şehrindeki Pepsi Arena'da TSİ 22.00'de başlayacak karşılaşmada Özkahya'nın yardımcılıklarını Ekrem Kan ve Hakan Yemişkenyapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Alper Ulusoy olacak.

UEFA Gözlemcisi Dilan Deniz Gökçek İşcan, 7-13 Ağustos 2018 tarihleri arasında Karadağ'da oynanacak olan UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi Elemeleri 5.Grup müsabakalarında hakem gözlemcisi olarak görev yapacak.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR