Umut'un transferi savunmaya takıldı
Adı Beşiktaş'la anılan Umut Meraş için daha önce Fransa'nın Nice kulübünün devreye girdiği ancak genç futbolcunun savunmada yaşadığı sorunların bu transfere engel olduğu ortaya çıktı.
BURSASPOR , 14 Temmuz 2019 Pazar, 09:34
Umut'un  transferi savunmaya takıldı

HABER | Tolga ÖZTAŞ

Genç futbolcuyu Fransızlar izledi ancak bir noktada memnun kalmadıklarından vazgeçti...

MAÇLARINI İZLEDİLER

Beşiktaş'a transferi şu an için gerçekleşmeyen Umut Meraş konusunda her geçen gün yeni bir haber ortaya çıkıyor. Boluspor'da yıldızı parladıktan sonra Bursaspor'a transfer olan ve geçen sezon gösterdiği performansla A Milli Takım'a kadar yükselen genç futbolcu için ilk transfer gelişmesinin Fransa'nın Nice kulübüyle yaşandığı öğrenildi. Sezon devam ederken Umut Meraş'ı yakın takibe alan Fransız yetkililerin genç futbolcunun özellikle hücum organizasyonlarındaki oyun anlayışından etkilendiği öğrenildi.

FENERBAHÇE DEVREDE

Ancak Umut Meraş'ın savunmada yaşadığı sorunlar bu transfere engel oldu. Umut'tan sırf bu nedenle vazgeçen Nice yetkilileri temas kurdukları menajerlere genç futbolcuyu takip etmeye devam edeceklerini bildirdi. Ali Ay döneminde Beşiktaş'la el sıkışmalarına karşın yeni yönetimde anlaşma şu an için rafa kalkan Umut Meraş için Fenerbahçe'nin de nabız yoklamaya başladığı öğrenildi. Transferiyle ilgili belirsizlik süren Umut'un kampın ikinci etabında da takımla birlikte çalışmalara katılacağı açıklandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR