Ünlü aranjör Emrah Karaduman bıçaklandı!
Emrah Karaduman'ın dün akşam Eskişehir'de şoförü ile bıçaklanmasının ardından şoke eden bir gerçek çıktı. Dün akşam yaşanan olayın ardından ilk gelen haberler Emrah Karaduman'ın hayati tehlikesi olduğu yönündeydi. Aleyna Tilki hastane çıkışı verdiği açıklamada Karaduman'ın sağlık durumu hakkında açıklama yaptı. Emrah Karaduman'ı bıçaklayan saldırgan'ın verdiği ifadede ise Aleyna Tilki'ye platonik olarak aşık olduğu ve bu nedenle Karaduman'ı bıçakladığını söylediği iddia edildi.
GÜNDEM , 11 Mart 2017 Cumartesi, 04:33
Ünlü aranjör Emrah Karaduman bıçaklandı!

Sanat dünyasının geçtiğimiz yıl en iyi çıkış yapan isimlerinden Emrah Karaduman (30), Eskişehir'de saat 00.30 sıralarında bıçaklı saldırıya uğradı. Bir eğlence merkezinde programa çıkmak için Eskişehir'e gelen Karaduman ile şoförü Volkan Karaca (37), kaldıkları otel girişinde bir kişinin bıçaklı saldırısına uğradı.

Saldırıda Emrah Karaduman'ın şoförü de yaralanırken, ilk gelen haberlerde Karnından ve sırtından bıçaklanan Karaduman'ın sağlık durumunun ciddi olduğu belirtildi.

Emrah Karaduman, ambulansa Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Hastanesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne, kolundan ve elinden yaralanan şoförü Volkan Karaca ise Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Volkan K. (32)

AMELİYATTAN ÇIKTI, DURUMU İYİYE GİDİYOR

Karaduman'ın kaldırıldığı ESOGÜ Tıp Fakültesi Hastanesi'nde ameliyata alındı. Karaduman'ın ameliyatının başarılı geçtiği ve sağlık durumunun iyiye gittiği belirtildi.

ALEYNA TİLKİ'DEN TWITTER'DA AÇIKLAMA

Karaduman ile 'Cevapsız Çınlama' şarkısında düet yapan Aleyna Tilki, hTilki, ayati tehlikesinin bulunduğu iddia edilen Karaduman'ın sağlık durumuna dair Twitter'da açıklama yaptı.

Aleyna Tilki‏, Emrah Karaduman hakkında gelen haberlere attığı tweet ile cevap verdi:

'Arkadaşlar her şey yolunda. Haberlerdeki abartılara inanmayın. Emrah'ın sağlık durumu gayet yerinde'

ALEYNA TİLKİ HASTANEDE ZİYARET ETTİ, ÇIKIŞTA AÇIKLAMA YAPTI

Tilki, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde tedavisi devam eden ünlü sanatçı Emrah Karaduman'ı ziyaret etti. Ziyaret sonrası gazetecilere açıklamalarda bulunan Aleyna Tilki, çok üzücü bir olay yaşandığına dikkat çekti. Tilki, "Arkadaşlar çok üzücü bir olay yaşadık. Ama Allah'a şükürler olsun ki çok ucuz atlattık. Gayet iyiyiz. Kendisi çok iyi. Tabi ki de çok üzgünüz. Şuanda verebileceğim bilgi budur. Bir de adli bir olay olduğundan çok da fazla konuşmanın, irdelemenin uygun olmadığını düşünüyorum. Çok çok iyiyiz, hiçbir sorunu yok" dedi.

Bir gazetecinin, 'görüşebildiniz mi?' sorusuna ise Tilki, şöyle cevap verdi:

"İyi olduğunu onaylayan hareketleri vardı. Zaten şuuru, bilinci her şeyi açık. Çok iyi bir durumdayız, hiçbir şey yok."

BİR KİŞİ GÖZALTINDA

Emrah Karaduman ile şoförü Volkan Karaca'yı bıçakla yaralayan şüpheli Enis D.(33), kısa sürede polis ekipleri tarafından yakalandı. Şüpheli, gözaltına alınarak Çarşı Polis Merkezi Amirliği'ne götürüldü.

SALDIRGAN: ALEYNA TİLKİ'YE AŞIĞIM. O YÜZDEN BIÇAKLADIM

Öte yandan saldırıyı gerçekleştiren Enis D. isimli şahsın da polisin yaptığı operasyonla yakalandığı öğrenildi. Saldırganın ilk ifadesinde, "Aleyna Tilki'ye platonik aşığım. O yüzden bıçakladım" dediği öne sürüldü. Enis D., şoför Volkan Karaca'nın ise araya girmesi nedeniyle yaralanmış olabileceğini belirtti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR