Ünlü çift aşk tatiline çıktı
Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya, aşk tatiline çıktı. Sürpriz yapıp tekne kiralayan Ulusoy, sevgilisiyle Yunanistan koylarında mutluluğa yelken açtı.
MAGAZİN , 21 Haziran 2014 Cumartesi, 11:01
Ünlü çift aşk tatiline çıktı

Rol aldıkları dizideki ilişkileri gerçek hayata taşınan Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya, aşkta sınır tanımadı. Çekimleri biten dizinin ardından tatil yapma fırsatı bulan ikili, geçtiğimiz günlerde soluğu Yunanistan'da aldı. Sevgilisine sürpriz yapan Ulusoy, bir tekne kiralayarak Serenay'ı Türk sularının dışına çıkardı. Çağatay'ın teknedeki sürprizleri de bitmek bilmedi. Ulusoy sarı papatya çiçeğine bayılan sevgilisi için teknenin bütün kamaralarını papatyayla süsledi. Yunanistan adalarını gezerek beğendikleri yerlerde demir atan ikilinin, bir haftalık tatili geçtiğimiz günlerde başladı.

TEKNEDE ROMANTİZM

Teknede romantik anlar yaşayan Ulusoy ve Sarıkaya'nın telefonlarını da kapattığı öğrenildi. Paparazzi korkusundan dolayı Komşu'yu tercih eden sevgililer, baş başa romantik anlar yaşadıktan sonra İstanbul'a dönecek. Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya ise daha sonra kısa süreliğine ABD'ye gidecek.

İkilinin önümüzdeki ay ise kalabalık bir arkadaş grubuyla birlikte Çeşme'de tatil planları yaptığı öğrenildi.

Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya'nın dizi setinde başlayan aşkı tam gaz devam ediyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR