Ünlü mekanda silahlı saldırı şoku!
İstanbul Teşvikiye'de bulunan House Cafe'de silahlı saldırı meydana geldi. Olayda bir müşteri bacağından vuruldu. Zanlı olay yerinden kaçarken, yaralı vatandaş sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı.
GÜNDEM , 30 Mart 2016 Çarşamba, 17:45
Ünlü mekanda silahlı saldırı şoku!
Olay saat 17.00 sıralarında meydana geldi. Hakan B. kafede tek başına oturduğu sırada, yan masada oturan 2 kişi aniden ayağa kalktı. Zanlılardan biri, Hakan B.'nin kulağına bir şeyler söyledikten sonra, elindeki silahla 2 el ateş etti. 

Sol dizinden ve baldırından yaralanan Hakan B. kanlar içinde yere serilirken, zanlılar hızla kafeden dışarıya çıktı. Kafenin önünde de havaya ateş açan zanlılar daha sonra koşarak olay yerinden kaçtı.

TELEFONLARINI BIRAKIP KAÇTILAR

Saldırıyı gerçekleştiren iki zanlı daha sonra havaya ateş açarak olay yerinden kaçarken oturdukları masanın üzerinde cep telefonlarını ve sigaralarını unuttukları görüldü.

Alacak-verecek meselesi yüzünden mahkemelik olduğu öne sürülen 37 yaşındaki Hakan B. Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılırken, polissaldırıyı gerçekleştiren 2 kişinin yakalanması için çalışma başlattı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR