Ünlü oyuncunun çocukluk fotoğrafına beğeni yağdı
Son olarak İstanbullu Gelin dizisinde rol alan Özge Borak sosyal medyadan ailesiyle birlikte geçmiş yıllarda çekilen bir karesini yayınladı. Borak'ın fotoğrafı çok sayıda beğeni aldı.
MAGAZİN , 06 Haziran 2018 Çarşamba, 21:19
Ünlü oyuncunun çocukluk fotoğrafına beğeni yağdı

Instagram'da aldığı ahlaksız teklif haberiyle gündeme gelen Özge Borakçocukluk fotoğrafını paylaştı. Borak annesi ve babasının da yer aldığı fotoğrafa, "İyi ki evlenmişsiniz" dedi.

"ÇOK ŞANSLIYIZ, SİZİ SEVİYORUZ"

Borak annesi ve babasının da yer aldığı fotoğrafa, "İyi ki evlenmişsiniz. İyi ki benim ve ağabeyimin Selim Borak anne-babamız siz olmuşsunuz. Çok şanslıyız. Sizi seviyoruz. Allah nazarlardan korusun sizi. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun. Mutlu yıllar, sağlıkla nicelerine." mesajını yazdı.

"ÇOK GÜZEL ÇOCUKLARDIK"

Özge Borak bir diğer çocukluk karesine ise "Güzel çocuklardık... Sokakta oynayan, oyuncakla, birbirimizle oyunlar oynayan.. Öyle kolay kolay sıkılmazdık, fikrimiz vardı oyunlar üretecek... Bağıra çağıra, coşkuyla oynardık ki "Hadi gidin evinizin önünde oynayın" denirdi bize. Güzeldik. O zaman geçmişe dönmenin benim için harikası gelsin..." ifadelerini kullandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR