Ünlü söz yazarı hayatını kaybetti
Ses sanatçısı Onur Akay, canlı yayında söz yazarı Ahmet Kaçar'ın vefat ettiğini duyurdu
MAGAZİN , 12 Mayıs 2018 Cumartesi, 13:36
Ünlü söz yazarı hayatını kaybetti

Magazin camiasında Felaket Tellalılakabı ile ünlenen ses sanatçısı Onur Akay'dan canlı yayında kötü haber geldi.

Onur Akay, canlı yayında şu açıklamayı yaptı:

"Unut Beni Kalbimdeki Hicranla Yalnız Kalayım ve Anar Ömrümce Gönül Giden Sevgilileri gibi TRT repertuvarında 20'nin üzerinde eseri bulunan değerli söz yazarımız Ahmet Kaçar, Görele Devlet Hastanesi'nde vefat etti. Şükrü Tunar'ın bestelerinin söz yazarı olan Ahmet Kaçar'ın şarkılarını Müzeyyen Senar'dan Zeki Müren'e, Bülent Ersoy'dan Emel Sayın'a kadar çok sayıda isim okumuştu. Ahmet Kaçar'ın cenazesi Giresun'un Görele ilçesinde bulunan Hasan Ağa Camii'nde, bugün ikindi namazından sonra son yolculuğuna uğurlanacak ve Sağlık Köyü aile mezarlığında toprağa verilecek.

'ÖDÜLÜMÜ İTHAF EDİYORUM'

Onur Akay, bugün canlı yayında Hayatına Bir İyilik Kat Platformu ve Umutlu Mutlu Çocuklar Platformu'ndan 'Yılın Söz Yazarı Ödülü'nü de alacağını söyleyerek, canlı yayında ödülünü vefat eden söz yazarı Ahmet Kaçar'a ithaf etti.

Ahmet Kaçar'ın, tedavi gördüğü hastanede vefat ettiğini duyurdu.

Onur Akay, canlı yayında şu açıklamayı yaptı:

"Unut Beni Kalbimdeki Hicranla Yalnız Kalayım ve Anar Ömrümce Gönül Giden Sevgilileri gibi TRT repertuvarında 20'nin üzerinde eseri bulunan değerli söz yazarımız Ahmet Kaçar, Görele Devlet Hastanesi'nde vefat etti. Şükrü Tunar'ın bestelerinin söz yazarı olan Ahmet Kaçar'ın şarkılarını Müzeyyen Senar'dan Zeki Müren'e, Bülent Ersoy'dan Emel Sayın'a kadar çok sayıda isim okumuştu. Ahmet Kaçar'ın cenazesi Giresun'un Görele ilçesinde bulunan Hasan Ağa Camii'nde, bugün ikindi namazından sonra son yolculuğuna uğurlanacak ve Sağlık Köyü aile mezarlığında toprağa verilecek."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR