Yağmura yakalanan öğrencilere zıhlı yardım!
Mardin'in Dargeçit ilçesinde okul önünde yağmur altında bekleyen öğrencilerin özel harekat ve çevik kuvvet şubesine ait zırhlı araçlarla evlerine ulaştırılması anı MOBESE ve güvenlik kamaralarına yansıdı.
GÜNDEM , 07 Kasım 2016 Pazartesi, 12:23
Yağmura yakalanan öğrencilere zıhlı yardım!
Mardin'in Dargeçit ilçesinde okuldan çıkan ve yağmura  yakalanan öğrencileri polis, zırhlı araçlarla evlerine ulaştırdı. İlçede MOBESSE ve güvenlik kameralarınca kaydedilen görüntülerde,  Bahçebaşı Mahallesi Barış Bulvarı'ndaki Sakarya İlkokulunda eğitim öğretim gören  öğrencilerin şiddetli yağıştan olumsuz etkilendiği görülüyor.

\"\"

Görüntülere göre, okuldan çıkan ve yolda oluşan su birikintisinden  dolayı evlerine yaya olarak gidemediği için okul önünde beklemeye başlayan  öğrencileri Dargeçit İlçe Emniyet Amirliğinde görevli polis ekipleri fark ediyor.
 
Çocukların yağış nedeniyle evlerine gidemediğini öğrenen polis  ekipleri, öğrencileri özel harekat ve çevik kuvvet şubesine ait zırhlı araçlarla  taşıyor.Görüntülere, öğrencilerin zırhlı araçlara binmek için birbirleriyle  yarışması anı da yansıyor.

\"\"
 
Öğrenciler rahatlıkla evlerine ulaşırken, zırhlı polis aracının okul  servisi gibi hizmet vermesinin mahalle sakinleri ve velilerce takdirle  karşılandığı öğrenildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR