Yeliz Yeşilmen'i Umre'ye götüreceğiz diye kandırdılar
Umre ziyareti için bir tur firması ile anlaşma yapan Yeliz Yeşilmen, yolculuktan bir gün önce kandırıldığını öğrendi.
MAGAZİN , 17 Kasım 2016 Perşembe, 17:27
Yeliz Yeşilmen'i Umre'ye götüreceğiz diye kandırdılar
Umre ziyareti için bir tur firması ile anlaşma yapan bir dönemin gözde isimlerinden Yeliz Yeşilmen, yolculuktan bir gün önce kandırıldığını öğrendi.

"KANDIRILDIĞIMI, KULLANILDIĞIMI ÖĞRENDİM"

Büyük bir şok yaşayan Yeşilmen, sosyal medya hesabından hayal kırıklığını şu sözlerle anlattı: "Hayırlı sabahlar canlarım. Bugün üzgün ve kırgınım. 1,5 aydır hazırlık yaptığım, bir heves ve heyecanla beklediğim kutsal topraklara gideceğim gündü. Ama maalesef 24 saat önce kandırıldığımı, kullanıldığımı öğrendim. Detaylar bende kalsın.

"HAYALLERİM YIKILDI"

Yeni tanışım çok değer verdiğim Yasemin ve onun şirketinin bir başka şirketle işbirliği ile yaptığı turda ortalık karıştı. Ve ben bunu dün öğrendim. Hevesim heyecanım kursağımda kaldığı gibi hayallerim de yıkıldı. Hatta dün kurdeşen döktüm sıkıntıdan. Kimler suçlu bilemem ama beni bu yoldan alıkoyup, aldatıp, kandırıp beni yapacağım kutsal yolculuktan soğutan bu insanlar acaba bu veballe nasıl gidip orada ibadet yapacak?

"NE YAPALIM KISMET DEĞİLMİŞ"

Kendilerini yeni tanıdım çok sevdim ama bunu bana yapmamaları gerekirdi. Yine de iyi insanlar ama hizmet verdikleri siteleri bozuk ve yalanlarla dolu. Sonra hatalarını anlayıp düzeltmek istediler ama ben artık kabul edemem bu kadar soru işareti ile ibadete gidemem. Herkesin birbirinin arkasından konuştuğu ortamda zaten ibadet olmaz. Ne yapalım kısmet değilmiş. Herkese sevgiler saygılar.'

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR