Yıldırım gibiler...
Yetiştirdiği Avrupa ve Türkiye şampiyonlarıyla halterin parlayan yıldızı Yıldırım Belediyespor, okullararası il birinciliğinde 15 madayla kazanarak büyük bir başarıya daha imza attı.
BURSA'DA SPOR , 14 Ocak 2017 Cumartesi, 16:32
Yıldırım gibiler...

Yıldırım Belediyespor Halter Takımı, Gençlik Hizmetleri ve İl spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen okullararası il birinciliği müsabakalarında rakiplerine şans tanımadı. Atıcılar Halter Salonu'nda düzenlenen Yıldızlar, Gençler (A) ve Gençler (B) kategorilerinde 15 sporcuyla katılan Yıldırım Belediyespor toplam 15 madalya kazandı. 13 altın, 1 gümüş ve 1 bronz madalya kazanan Yıldırımlı sporcular, büyük bir başarıya imza attı.

DEVAMI GELECEK

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, "Amatör sporlarda son dönemde yaptığımız hamleler neticesinde sporun her dalında önemli başarılara imza atıyoruz. Gençlik Hizmetleri ve İl Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen turnuvada başarılı olan halter takımımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Yıldırım Belediyesi şampiyonlar yetiştirmeyi sürdürecek" ifadelerini kullandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR