Yılın ilçe belediye başkanı Aktaş oldu
Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği’nin (KAMU-DER) Ankara Midas Otel’de bu yıl 9'uncusunu düzenlediği, “2016 yılının en başarılıları” ödül töreninde İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Yılın en başarılı ilçe Belediye Başkanı ödülüne layık görüldü.
BURSA , 26 Ekim 2016 Çarşamba, 17:09
 Yılın ilçe belediye başkanı Aktaş oldu
Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği(KAMU-DER) tarafından her yıl düzenlenen yılın en başarılıları ödül töreni ile yerel yönetimden haber ve spora, kültürden sanata kadar birçok alanda başarı göstermiş kişi, kurum ve kuruluşlar ödüllerine kavuşuyor. Bu yıl 9'uncusu düzenlenen yılın en başarılıları ödül töreninde ise yılın en başarılı ilçe belediye başkanı kategorisinde İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş ödüle layık görüldü.

Belediye Başkanı Alinur Aktaş adına ödül törenine katılan Başkan Yardımcısı Alper Taban, Kamu-Der Başkanı Cevdet Baştuğ’un elinden yılın en başarılı ilçe belediye başkanı ödülünü aldı. Başkan Yardımcısı Alper Taban, bu tür ödüllerin İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ı ilçe halkına olan hizmet aşkını daha da artıracağını söyledi.

Farklı kategorilerde ödüllerin takdim edilmesinden sonra günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile ödül töreni sona erdi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR