Zaferspor'da sertifika coşkusu
Zaferspor'un yaz spor okullarına katılan 255 öğrenci sertifikalarını törenle aldı. Sertifika törenine katılan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, spor tesislerinden her yaştan insanların faydalanması gerektiğine vurgu yaptı.
BURSASPOR , 03 Ağustos 2018 Cuma, 09:43
Zaferspor'da sertifika coşkusu

"CİDDİ YATIRIMLARIMIZ VAR"
Bursa'nın en köklü amatör kulüplerinden biri olan Zaferspor'un yaz spor okullarına katılan toplam 255 öğrenci, düzenlenen törenle sertifikalarına kavuştu.
Kırmızı Beyazlılar'ın kendi tesislerinden düzenlenen törene Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar da katıldı. Dündar, minik sporculara sertifikalarını verirken yaptığı konuşmada, " Yaz spor okullarımızda basketbol, voleybol, judo, masa tenisi, tekvando, kort tenisi ve yüzme gibi branşlarda 4 dönem halinde organizasyonlar yapıyoruz. Bu dönem 6 bin 100 çocuğumuz yaz okullarından faydalandı. Spor te-sisleri konusunda da ciddi yatırımlarımız var" dedi.

"EN BÜYÜK TESİS"
Spor yatırımları noktasında sınırları aşarak Türkiye'nin en büyük atletizm salonunu inşa ettik. Sporcularımıza uluslararası standartlarda antrenman yapacakları bir tesis kazandırdık. Gençlerimize güveniyoruz. Onların başaracağına inanıyoruz" diye konuştu. Zaferspor Kulübü Başkanı Şaban Sönmez de Bursa'nın en köklü kulüplerinden biri olarak Türk sporuna yeni yıldızlar yetiştirdiklerini belirterek, "Yaz spor okullarımızda 255 öğrencimiz, 9 antrenör eşliğinde haftanın 5 günü çalışmalarını sürdürdü. Mustafa Dündar'ın desteğiyle şehrimizi en iyi şekilde temsil ediyoruz. Kendisine desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR