Zirve'de voleybol heyecanı
Bu yıl ikincisi düzenlenen 2018 CEV Kar Voleybolu Avrupa Turu'nun üçüncü etabı, Uludağ Kayak Merkezi'nde bugün oynanacak ön eleme maçlarıyla başlayacak ve 4 Mart Pazar günü sona erecek.
BURSA'DA SPOR , 01 Mart 2018 Perşembe, 07:49
Zirve'de voleybol heyecanı

HABER I Özgün DOĞAN I

ELEME MAÇLARIYLA BAŞLIYOR

Bursa'nın ev sahipliğinde düzenlenecek 2018 CEV Kar Voleybolu Avrupa Turu'nun Türkiye etabının Bursa ayağı için basın toplantısı yapıldı. Şampiyonanın üçüncü etabı Uludağ Kayak Merkezi'nde bugün oynanacak ön eleme maçlarıyla başlıyor. Turnuva 4 Mart Pazar günü oynanacak final maçlarıyla sona erecek. Gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan Türkiye Voleybol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ersin Yılmaz, "Bursa ve ülkemizin tanıtımı anlamında güzel bir etkinlik. İnşallah ülkemize yakışır bir organizasyon olacak" dedi

SPORSEVERLERİ BEKLİYORUZ

Avrupa grup elemelerinin 5 etapta yapıldığını söyleyen Yılmaz, "Bu etapların ikisine Türkiye ev sahipliği yapacak. Türkiye etaplarından biri Erciyes'te yapıldı. Diğer etap ise 1-4 Mart tarihleri arasında Uludağ'da gerçekleştirilecek. Bursa'daki üçüncü etapta Türkiye'nin yanı sıra Rusya, Slovakya, Romanya, Çekya, Gürcistan, Polonya, Belçika, İsviçre ve Ukrayna yer alıyor. Etkinliğe 29 takım katılacak. Bursa ve ülkemizin tanıtımı anlamında güzel bir etkinlik. Sporseverleri Uludağ'a bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR