Bursa Hakimiyet

Manchester United, Fenerbahçe için mesaj yayınladı

Fenerbahçe'yi Manchester'e götüren uçak, sol ön camını tamamen kaplayan çatlak yüzünden uçak acil iniş yaparken, Manchester United Kulübü de olay üzerine bir mesaj yayınladı.

Manchester United, Fenerbahçe için mesaj yayınladı
Başkan Aziz Yıldırım'ın da bulunduğu kafile uçağın içinde yeniden kalkış için Budapeşte'de bekliyor. Bora Jet'ten yeni bir uçağın geleceği ve Fenerbahçe'yi Manchester'a taşıyacağı belirtiliyor.  Yolcu uçaklarının kokpit camları 5 ayrı katmandan oluşuyor. Kalınlığı 4 ile 7 cm arasında değişen bu camda çatlama olduğundan pilotlar risk almıyor ve acil iniş yapıyor. Kulüp yetkililerinden alınan bilgiye göre kafilede herhangi bir olumsuzluk yok. Endişe verici bir durum da yok. 

FENERBAHÇE'DEN AÇIKLAMA

Fenerbahçe resmi internet sitesinden konuyla ilgili bir açıklama yaptı: "Fenerbahçemizi İngiltere’nin Manchester kentine götüren uçak, ön camına kuş çarpması nedeniyle Budapeşte’ye acil iniş yaptı."

MANCHESTER UNITED MESAJ YAYINLADI

Fenerbahçe sosyal medya hesabının yayınladığı bu tweetin ardından Manchester United'ın Twitter hesabından, "Güvenli bir yolculuk dileriz, yakında görüşmek üzere" mesajı paylaşıldı.
 

Benzer Haberler