40 yıllık Bursalı gibi
Performansından çok ruhuyla ön plana çıkıyor, taraftar da ona bayılıyor.
BURSASPOR , 06 Mayıs 2012 Pazar, 09:51
40 yıllık Bursalı gibi
Bursaspor'un devre arasında kadrosuna kattığı Hakan Aslantaş, Yeşil Beyaz sevdalılarının en sevdiği futbolcular arasında yer almayı başardı.

Saha içinde gösterdiği hırslı futbolu ile dikkat çeken başarılı futbolcu, Eskişehirspor maçının ardından ilk kez taraftara üçlü çektirdi, mutluluğunun zirvesine vurdu.

Bursaspor'un, Basser'in yokluğunda alternatif olarak devre arasında kadrosuna kattığı Hakan Aslantaş, sergilediği performanstan çok ortaya koyduğu ruhla dikkat çekiyor. Geldiği günden bu yana inişli çıkışlı dönemler yaşayan ancak hırslı futbolundan hiçbir şey kaybetmeyen 27 yaşındaki krampon, Yeşil Beyazlı taraftarın da gözbebeği oldu.

SAĞLAM GÜVENİYOR

Kaçırdığı gol pozisyonları sonrası ve takım arkadaşlarının attığı gollerin ardından duygularını üst seviyede yaşayan Hakan, Eskişehirspor maçında taraftarla da bütünleşti. 3-2'lik galibiyetin ardından ilk kez kendisini üçlüye çağıran Yeşil Beyaz sevdalılarını kırmayan Aslantaş, büyük coşku ve mutluluk yaşadı.

Daha güçlüyüz

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, Bursaspor ailesinin, birlik ve bütünlük içerisinde yoluna her zamankinden daha güçlü ve dimdik devam ettiğini bildirdi. Yazıcı, dün bir spor gazetesinde yer alan "takımlarının bütünlüğüne zarar verici nitelikteki haberin" son derece rahatsız edici olduğunu kaydetti.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR