44 yaş küçük sevgilisiyle nikah masasına oturuyor
“Benim İçin Üzülme” dizisinde Şahin’i canlandıran Ünal Silver, ismini sakladığı genç sevgilisiyle Bebek’te görüntülendi.
MAGAZİN , 04 Şubat 2014 Salı, 17:19
44 yaş küçük sevgilisiyle nikah masasına oturuyor

44 yaş küçük sevgilisiyle nişanlandığını söyleyen Ünal Silver “Sevgilim 21 yaşında. Benim de son yaptırdığım tahlillere göre kan olgularım 26 yaşında bir delikanlınınki gibi” dedi. “Benim İçin Üzülme” dizisinde Şahin’i canlandıran Ünal Silver, ismini sakladığı genç sevgilisiyle Bebek’te görüntülendi.

Kendisinden 44 yaş küçük sevgilisiyle bankta oturup, dondurma yiyen Silver, muhabirlerin sorularına “Kendisi nişanlım olur. Allah kısmet ederse yazın da evleneceğiz” dedi.

Ünlü oyuncu, ilişkisiyle ilgili Vatan’a şöyle konuştu: “Küçük hanımla daha önce de üç kez magazinde yer aldım. Yanlış bir şey yazılmasın diye kameraları görünce özellikle el ele tutuştuk. İlişkimizde her şey yolunda. Ailesinden istedim, nişan yüzüklerimizi taktık. Yazın da evleniyoruz. Kendisi benden 44 yaş küçük. 21 yaşında, üniversiteyi bitirmek üzere. Yaş farkıyla ilgili bir sıkıntımız yok. Ayrıca benim kan olgularım 26 yaşında sıhhatli bir delikanlınınki gibi. Son yaptırdığım check-up’ta çıktı. Bizimkisi ilk saniyede aşk”

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR