Acun Ilıcalı bombayı patlattı
Acun Ilıcalı muhabir olarak başladı televizyonculuk serüvenine, sonunda bir kanal satın aldı.
MAGAZİN , 01 Aralık 2013 Pazar, 12:48
Acun Ilıcalı bombayı patlattı

Son günlerde TV8'de yayından kaldırdığı programlarla gündeme gelen Ilıcalı'dan çok çarpıcı açıklamalar...

 Eylülden aralıka kadar ilk üçe gireriz, demek için erken değil mi? Ukalalık mı bu yoksa "Birinci olacağız" demediğin için mütevazılık mı? O kadar kötü niyetli insan var ki, ikinci kanal olurum "Hahaha birinci olamadı" derler, o yüzden ilk üç diyorum.

Nasıl bu kadar emin olabilirsin ki?

Emin olamam tabii ki hissediyorum. Televizyonda üç kanal ön planda olur, arka planda üç kanal daha olur. O öndeki ilk üçte oluruz kesin.

Sen sevimli bir ekran yüzüyken televizyon kanallarına davet ediliyordun ama şimdi rakipsin. Daha fazla açığın aranacak, ilgi azalabilir sana, ne dersin?

Bence davet edileceğim yine, görülmemiş bir patron çeşidi olacağım, öyle hissediyorum. Tabii patron olduğum bilincinde olacaklar ama yine de çağıracaklar. Unutma ki ekran yüzü olan tek patronum ben. Dünyada da tek olabilirim, büyük kanal sahibi ekran yüzü... Oprah'ın bir denemesi olmuştu sanırım.

Sağlıkla mı ilgili?

İşitme engelli kardeşlerimizin durumuyla ilgili çok özel görüşmelerimiz var yurtdışında. Bu anlamda lokomotif kanal olacağız. Fatma Şahin ve Kadir Topbaş'tan da destek aldım. Sorunlarını çözmede dünya çapında bir operasyon peşindeyim. Eğitim alamıyorlar, hayata mutsuz başlıyorlar. "Haber olmayacak, mutluluk veren kanal olacak" derken sürekli lay lay lom programlar olacak demedim. Belgesel de olacak, öbğretici programlar da...

Çok sürükleyici belgeseller var

Aynen... Mesela bir gökdelenin yapılışını izlemek isterim ben. Bir şeyi güzel sunarsan izlenir. Televizyon çok öğretici de olabilir.

Survivor'la ilgili hiç isim yok mu?

Asuman ve Samet'le hiç görüşmedik. Duygu Bal'la görüşüyoruz. Burak Gacemer'i düşünüyoruz.

Bomba alalım bir tane...

Al sana bomba... Adriana Lima'yla moda programı yapmayı düşünüyorum. "Tamam" dedi ama sadece benim kafamda kurduğum hayalle onun zamanının örtüşmesi lazım çünkü buraya gelip gidecek.(habertürk)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR