Acun Ilıcalı, sevgilisiyle pozlarını paylaştı, ilk beğenen Şeyma Subaşı oldu
Televizyoncu Acun Ilıcalı, 52. yaşını kızları, 22 yaşındaki sevgilisi ve çalışma arkadaşlarıyla kutladı. "Allah 3 kıtada kızlarımla doğum günü kutlamayı nasip etti" diyen Ilıcalı, Instagram'da içerisinde sevgilisiyle pozlarının da bulunduğu fotoğraflarını paylaştı. Fotoğrafları ilk beğenenlerden birinin de Şeyma Subaşı olması dikkat çekti.
MAGAZİN , 02 Haziran 2021 Çarşamba, 11:22
Acun Ilıcalı, sevgilisiyle pozlarını paylaştı, ilk beğenen Şeyma Subaşı oldu

29 Mayıs 1969 doğumlu ünlü medya patronu Acun Ilıcalı, yeni yaşını yakın çevresiyle kutladı. Instagram'da 13,5 milyon takipçisi bulunan Ilıcalı, doğum gününden kareleri de takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

"ALLAH 3 KITADA DOĞUM GÜNÜ KUTLAMAYI NASİP ETTİ"

Ünlü televizyoncu, arasında hem kızları hem de kendisinden 30 yaş küçük sevgilisinin pozlarının olduğu fotoğrafları, "Allah 3 kıtada kızlarımla doğum günü kutlamayı nasip etti. Havada, karada, denizde pasta üflemekten nefesim kesildi. Kutlayan ve yanımda olan herkese teşekkürler" notuyla paylaştı.

ŞEYMA, ACUN VE SEVGİLİSİNİN FOTOĞRAFINI BEĞENDİ

Fotoğraflarda Acun Ilıcalı'nın yeni sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya'nın yer alması dikkat çekerken, bir diğer ayrıntı da Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı'nın fotoğrafı beğenmesi oldu.

İşte Acun Ilıcalı'nın paylaştığı fotoğraflar...

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR