Adana Demirspor'un Koronavirüs günlerinde paylaştığı fotoğraf şaşkına çevirdi
Dünyanın sosyal mesafe kuralına uyduğu günlerde Adana Demirspor'un resmi Twitter hesabından paylaşılan fotoğraf şaşkınlık yarattı. İdman öncesi ise Demirspor sosyal mesafe kuralına uygun şekilde dizilen futbolcular ve teknik heyet, sportif direktörlük görevine getirilen Halil Bahar için pasta kesildiği esnada kuralı hiçe saydı.
SPOR , 05 Mayıs 2020 Salı, 09:58
Adana Demirspor'un Koronavirüs günlerinde paylaştığı fotoğraf şaşkına çevirdi

Dünyanın sosyal mesafe kurallarına uyduğu günlerde, Adana Demirspor'un resmi Twitter hesabından paylaştığı ve futbolcuların samimi bir şekilde yer aldığı fotoğraf herkesi şaşkına çevirdi.

Çin'in Vuhan kentinde başlayarak tüm dünyaya yayılan koronavirüs salgını ülkemizdeki etkisini de sürdürmeye devam ediyor.

Virüs tedbirleri kapsamında ligler askıya alınmış ve futbol takımları da antrenmanlarını ertelemişti. Bir süredir çalışmalarını durduran kulüpler, sosyal mesafe kurallarına uyarak sahaya inmeye başladılar.

Ancak geçtiğimiz gün Adana Demirspor'dan ilginç bir fotoğraf geldi.

SOSYAL MESAFE HİÇE SAYILDI

Tüm dünyanın salgın nedeniyle sosyal mesafeye özen göstermesine karşın Adana Demirspor, futbolcularının bu kuralı hiçe saydığı bir fotoğrafı resmi Twitter hesabından paylaştı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR