AK Partili belediye başkanı vuruldu
Ankara'nın Mamak ilçesinin AK Partili Belediye Başkanı Mesut Akgül maganda kurşununa hedef oldu.
GÜNDEM , 09 Haziran 2013 Pazar, 09:24
AK Partili belediye başkanı vuruldu

Ankara'nın Mamak ilçesinin Ak Partili Belediye Başkanı Mesut Akgül maganda kurşununa hedef oldu. Akgül, bu akşam katıldığı bir düğünde havaya açılan ateş sonucu kolundan yaralandı. Hastanedeki tedavisinin ardından taburcu edilen Akgül'ün durumunun iyi olduğu, izin almadan görevine devam edeceği bildirildi.

Akgül Mamak'ta bir köy düğününe katıldı. Düğünde bir kişi yasak olmasına rağmen havaya ateş açtı. Silahtan çıkan kurşun yerden sekerek Akgül'ün koluna isabet etti. Özel aracıyla Ankara Numune Hastanesi'ne kaldırılan Akgül, buradaki kısa süreli tedavisinin ardından taburcu edildi. Kurşunun kolunu sıyırdığı ve durumunun iyi olduğu öğrenilen Akgül'ün evinde istirahat ettiği bildirildi.

İzin almayacak

Konuya ilişkin olarak Mamak Belediyesi'nden yapılan açıklamada Akgül'ün rapor veya izin almadan görevine devam edeceği belirtildi. Açıklamada şunlar kaydedildi:
''Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül rutin olarak devamlı katıldığı düğünlerden birinde havaya ateş edilmesi sonucu, kurşun sekerek kolunu sıyırmıştır. Hastanede ayakta tedavisi yapılan Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül hastaneden ayrılarak istirahate çekilmiştir. Sağlık durumu iyi olan Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, yarın programları dahilinde görevi başında olacaktır.''

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR