Akrep dizisinde Sezen Aksu sürprizi!
Star dizisi 'Akrep'in perşembe akşamı ekrana gelecek bölümünde Sezen Aksu fırtınası esecek. Dizide 'Merve' karakterini canlandıran genç oyuncu, Sezen Aksu şarkısı seslendirecek.
MAGAZİN , 25 Şubat 2021 Perşembe, 15:33
Akrep dizisinde Sezen Aksu sürprizi!

Star dizisi 'Akrep'in perşembe akşamı ekrana gelecek bölümünde Sezen Aksu fırtınası esecek. Dizide 'Merve' karakterini canlandıran genç oyuncu Müge Su Şahin, Sezen Aksu'nun şarkısı olan 'Masum Değiliz'i yorumladı.

Dizinin bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümüne 'Merve' karakterini canlandıran Müge Su Şahin'in söylediği şarkı damga vuracak. Oyunculuk kariyeri dışında, profesyonel olarak sahne ve müzik çalışmaları da bulunan Müge Su Şahin, Sezen Aksu'nun 'Masum Değiliz' şarkısına farklı bir yorum getirerek seslendirecek.

Dizinin 12'nci bölümünde; annesi Ferda'nın hapse girmesiyle büyük yıkım yaşayan ve anneannesi Perihan Emgen'in kol kanat gerip evine aldığı Merve, yaşadığı acıyı 'Masum Değiliz' şarkısıyla açığa vuracak.

Başrollerinde; Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy ve Yusuf Çim gibi önemli isimlerin yer aldığı 'Akrep'in, yapımını 1441 Production adına İrfan Şahin üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Gökçen Usta otururken, senaryosunu Erkan Birgören kaleme alıyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR