Al Harun'u ver Alpaslan'ı
Göztepe'den Alpaslan Öztürk'ü kadrosuna katmak isteyen Fenerbahçe, bu transferi takas yöntemiyle bitirmek için harekete geçti. Sarı-lacivertli yönetim, kaleci arayışlarını sürdüren Göztepe'ye, "Size Harun'u verelim bize Alpaslan'ı verin" teklifini sundu.
SPOR , 14 Ağustos 2020 Cuma, 15:35
Al Harun'u ver Alpaslan'ı

Fenerbahçe'den Göztepe'ye takas önerisi... Sarı-Lacivertliler kaleci arayışlarını sürdüren Göztepe'ye ilginç bir teklifte bulundu... Takvim'in haberine göre; bir süredir İzmir kulübünden Alpaslan Öztürk'le ilgilenen Fenerbahçe Yönetimi'nin Göztepe'ye, "Biz size Harun Tekin'i verelim, siz de bize Alpaslan Öztürk'ü verin" diye bir takas teklifinde bulundu. İzmir temsilcisi bu teklifi düşünmek için Fenerbahçe'den süre istedi.

CEVAP BEKLENİYOR

Yeni sezonda Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut'un da Harun'u takımda düşünmemesi üzerine bu transferi bitirmek isteyen Sarı-Lacivertliler gelecek cevaba odaklandı. Bu transferin birkaç gün içinde netleşmesi bekleniyor.

ALPASLAN İÇİN GÖZLER GÖZTEPE'DE

Fenerbahçe Alpaslan'dan gelecek olan cevaba odaklandı. Teknik Direktör Erol Bulut'un Alpaslan'ın transferine onay verdiği öğrenildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR