Ali Sunal yeni yaşını ailesiyle kutladı
Bugün 44. yaşını kutlayan ünlü oyuncu Ali Sunal doğum gününden bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.
MAGAZİN , 22 Eylül 2021 Çarşamba, 14:19
Ali Sunal yeni yaşını ailesiyle kutladı

Güldür Güldür Show programıyla izleyiciyle buluşan Ali Sunal bugün 44. yaşına bastı. 2018 yılında Nazlı Kurbanzade ile nikah masasına oturan ünlü oyuncu doğum günü pastasını da ailesiyle kesti.

Mutlu aile o anları sevenleriyle paylaştı. Ali Sunal gönderisine, "13.15'te ben doğdum bugün. (22 Eylül) Yaşadığım bunca yılın bana doğum günü hediyesi işte bu fotoğrafta... Artık her yaş başka heyecanlar bekliyor beni. Allah'ıma şükürler olsun" mesajını yazarken eşi Nazlı Kurbanzade, 'Canım Ali iyi ki doğdun. 4 kişilik ailemiz, huzurumuz, sağlığımız, heyecanımız, mutluluğumuz daim olsun, hep birlikte olsun. Seni çok seviyoruz' notunu düştü.

Ali Sunal'ın yeni yaşını annesi Gül Sunal ve kardeşi Ezo Sunal da unutmadı. Oğlu ve torunun fotoğrafını paylaşan Gül Sunal duygularını şu sözlerle dile getirdi;

ALİM, minicik tombulcuk bi bebekken seni nasıl seviyorsam şimdi de aynı heyecanla seviyorum..22 Eylül saat 13.15 te babanın dediği gibi " delik yanaklı"bir bebek dünyaya geldi.,O bebek çok iyi bir evlat, harika bir abi, çok iyi bir eş veeeee muhteşem bir baba oldu..Güzel ailenle mutlu huzurlu eğlenceli bir hayat diliyorum canım oğlum..İyi ki doğdun ALİM

Ezo Sunal da abisiyle fotoğraflarını paylaşıp; "Seni çok seviyorum Ali(abi), seni de çok seviyorum Ali (baba), seni de çok seviyorum Ali (dayı)... Bütün Ali'lere yetecek kadar büyük kalbin, sevginle bizi hep sarmalıyorsun... ailen olduğumuz için çok şanslıyız, iyi ki doğdun" sözleriyle doğum gününü kutladı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR