Alihan, suç duyurusunda bulundu
Sanatçı Alihan, gece yarısı evine gelen 4 kişi tarafından ölümle tehdit edildiğini ifade ederek Bursa'da savcılığa suç duyurusunda bulundu.
GÜNDEM , 03 Temmuz 2012 Salı, 11:11
Alihan, suç duyurusunda bulundu

Sanatçı Alihan, ölüm tehdidi aldığı iddiasıyla Bursa Adliyesi'ne geldi. Dün gece yarısı evine gelen 4 kişi tarafından tehdit edildiğini ifade eden Alihan, can güvenliğinin tehlikede olduğunu söyledi. İstanbul'da eskiden çalıştığı bir arkadaşının 4 kişiyi evine gönderdiğini iddia eden Alihan, "Bu 4 kişi zorla bulunduğum eve girmek istedi. Beni ölümle tehdit ettiler. Ben de emniyete şikayette bulundum. Fakat bu kişiler ifadeleri alındıktan sonra serbest kaldı. Benim ise şu an can güvenliğim tehlikede. Bu kişilerden şikayetçiyim" dedi.

Türkiye Cumhuriyeti'nin bir hukuk devleti olduğunu ifade eden Alihan, "Kimse kimsenin kapısını tehditkar bir şekilde kırarcasına çalamaz. Ben kapıyı açmış olsam ya ben zarar görecektim ya onlar. Böyle bir şey mi olması gerekiyordu? Şu an müthiş derecede sahipsiz bırakıldım. Bu olayda ben yalnızım ve adalete güveniyorum. O kişiler ifadeleri aldıktan sonra ellerini sallaya sallaya İstanbul'a döndü. Ben de bu kişileri şikayet etmek için adliyeye geldim. Çok zor durumdayım, ölüm tehdidi alıyorum" diye konuştu.

Alihan, suç duyurusunda bulunduktan sonra adliyeyi terk etti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR