Alişan isyan etti: Bunu bile dalga konusu yaptınız
Ailesiyle birlikte geçirdiği trafik kazasını şans eseri küçük sıyrıklarla atlatan Alişan "Hala şoktayız, şimdi aracın yanından geliyoruz. Sakin kafa ile araca bir daha baktım ama gerçekten o araçtan nasıl sağ çıktık, bilemiyorum" ifadelerini kullandı. 44 yaşındaki şarkıcı sosyal medyadan yapılan eleştirilere ise "Bunu bile dalga konusu yaptınız" diyerek isyan etti.
MAGAZİN , 27 Haziran 2020 Cumartesi, 14:10
Alişan isyan etti: Bunu bile dalga konusu yaptınız

Şarkıcı Alişan ile oyuncu eşi Buse Varol, İstinyePark'ta objektiflere takıldı. Buse Varol telefonla konuşurken Alişan, ayaküstü gazetecilerin yaşadıkları trafik kazasıyla ilgili sorularını yanıtladı.

44 yaşındaki şarkıcı, geçirdikleri trafik kazasıyla ilgili, "Hala şoktayız, şimdi aracın yanından geliyoruz. Sakin kafa ile araca bir daha baktım ama gerçekten o araçtan nasıl sağ çıktık, bilemiyorum" dedi.

Muhabirlerin ikinci çocuk için tebrik etmesi ile yüzünde tebessüm oluşan Alişan, "Cansınız, çok teşekkür ederim kardeşlerim" dedi. Bir restoranda yemek yiyen çift, daha sonra Burak'tan ayrı kalamadıklarını söyleyerek oğullarının yanına gitti.

Alişan, kazayla ilgili eleştirilere ise Twitter sayfasından isyan etti

"Frene bastığımda zaten yapamadım ki. Keşke lastik kopmasaydı da fren yapabilseydim. Ayrıca bana o otobanda hangi marka araç olursa olsun '150 km hıza çıkmadım' diyen varsa hiçbir şey söylemeyeceğim..."

"Biz ölümden döndük ve şükrediyoruz halimize. Evet araç önemli, evet araç sağlammış ama bunu bile dalga konusu yaparak tweet'ler atmanızda sizin insanlığınız olsun!"

"Araç ne olursa olsun senin canını veren de, alan da Allah'tır. O ne derse o olur! Çok şükür ki biz sağ sağlim çıktık..."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR