Alişan ve yeğeni Eyşan alışveriş turunda
Şarkıcı Alişan, koronavirüs nedeniyle Temmuz 2021'de vefat eden kardeşi Selçuk Tektaş'ın büyük kızı Eyşan ile birlikte önceki gün Zorlu AVM'de görüntülendi.
MAGAZİN , 07 Ekim 2021 Perşembe, 18:30
Alişan ve yeğeni Eyşan alışveriş turunda

Baş başa alışverişe çıkan Alişan ile yeğeni Eyşan, bir süre meydan katında bulunan mağazaları dolaştı. Yeğeni ile yakından ilgilenen ve bir an olsun elini bırakmayan şarkıcı, alışveriş turu sonrasında Eyşan'la birlikte yemek yedi.

"BU SON İÇTEN GÜLDÜĞÜN FOTOĞRAFIMIZDI"

Zaman zaman acısını sosyal medya hesabından dile getiren Alişan, geçtiğimiz hafta annesi ve kardeşiyle olan bir pozunu paylaşmış ve annesine seslenmişti.

Ünlü şarkıcı, paylaşımında şu ifadeleri kullanmıştı:

"Belki de bu son içten güldüğün fotoğrafımızdı. Biliyorum ne sen ne babam artık hiç böyle gülemeyeceğiz dolu dolu. Sadece torunlarınız için tebessüm edeceksiniz. Böyle siyah beyaz kaldık. Ben nasıl Selçuk için çocuklarım için yaşıyorsam siz de bizim için ayakta kalın olur mu? Hepimizin size ihtiyacı var. Ne mutlu size, ne mutlu bize ki, arkasından en ufak bile kötü söz söyletmeyen ve her gün yaptığı bir iyilikle dua alan, cennetlik bir evlat yetiştirmişsiniz. Allah sizden razı olsun annem, babam."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR