Annemi taklit etmiştim
Son günlerde 'müftünün karısı' videosuyla olay yaratan Gül Cenal A Haber'deki Deşifre programına konuk oldu. Bir dönem Deşifre programında da görev almış olan Gül Cenal, sosyal medya mağduru olduğunu söyleyerek Başbakan Erdoğan'dan özür diledi.
DÜNYA , 22 Haziran 2013 Cumartesi, 08:18
Annemi taklit etmiştim

"ANNEMİN TAKLİDİNİ YAPTIM"

Kendisini 'müftü eşi' olarak tanıtıp Başbakan Erdoğan'ı istifaya çağıran videodaki kadın bir anda sosyal medyada izlenme rekorları kırmıştı. Olaydan kısa bir zaman sonra kadının gerçek kimliği de deşifre olmuştu. Gül Cenal'in hem CHP üyesi ve hem de CHP Burhaniye İlçe eski Başkanı Faruk Cenal'ın eşi olduğu öğrenilmişti. Cenal, yaşananların ardından, A Haber'de Deşifre programına çıktı. Öncesinde bar işlettiğini ifade eden Cenal, "Aile arasında yapılmış bir komediydi. Annemin taklidini yaptım. Planlanmış bir şey değildi." dedi.

"SOSYAL MEDYA MAĞDURUYUM"

Ardından Başbakan Erdoğan'a seslenerek, "Bunca olay oldu. Ben neden bu kadar mağdur oldum? Neden ben bu kadar yıpratıldım? Neden ben bu kadar bedel ödemek zorunda kaldım? Neden ben bu kadar küfür yedim?" şeklinde konuştu. Konuştuğu sırada gözleri dolan Cenal, videonun internette kendi insiyatifi dışında yayıldığını kaydetti. Cenal sosyal medya mağduru olduğunu söyledi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR