Asker eğlencesi düzenlediler, tepki gösterenleri de dövmeye kalkıştılar!
Antalya'da koronavirüs salgınına yönelik alınan önlemler kapsamında yasağa rağmen asker eğlencesi düzenleyen bir grup genç, araçlarıyla tozu dumana kattı. Gençler, kendilerini uyaran mahalle halkından bir kişiye saldırmaya kalkışırken, o anlar kameraya yansıdı.
GÜNDEM , 30 Eylül 2020 Çarşamba, 13:31
Asker eğlencesi düzenlediler, tepki gösterenleri de dövmeye kalkıştılar!

Antalya'da bir grup genç, asker eğlencesi düzenleyerek tozu dumana kattı. Asker eğlencelerinin koronavirüs tedbirleri kapsamında yasaklanmasına rağmen bir araya gelen gençler, çevredekilerin uyarılarına aldırış etmeden eğlenmeye devam etti.

Koronavirüspandemisi nedeniyle İçişleri Bakanlığı, kontrolsüz kalabalıkların oluşmasını engellemek için asker eğlencelerine, araç konvoylarına kısıtlama getirdi. Bu kısıtlama ve uyarılara rağmen Antalya'nın Düdenbaşı Mahallesi'nde bir grup genç, asker eğlencesi için bir araya geldi.

UYARILARA KULAK ASMADILAR

Mahallelinin uyarılarına rağmen, araçlarıyla tozu dumana katan ve gürültü yapan gençler, bir apartman sakininin uyarısına sinirlendi. Öfkeyle apartman sakininin binasına koşan gençlerin o görüntüleri, cep telefonu kameralarına da yansıdı. Araya girenlerin sakinleştirdiği gençler, binadan geri çıkarak eğlencelerine devam ettiler. Sosyal medyada da paylaşılan bu görüntüler tepki çekti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR