Avrupa'nın en iyisi Messi oldu
Messi, Avrupa'da yılın en iyi futbolcusu seçildi. Arjantinli yıldızın, ödül töreninden önce çekilen fotoğrafta Ronaldo'yla dalga geçersine bakıp gülümsediği anlar sosyal medyada olay oldu.
SPOR , 28 Ağustos 2015 Cuma, 07:59
Avrupa'nın en iyisi Messi oldu
Fransa 'nın Monaco kentinde yapılan UEFA Şampiyonlar Ligi grup kura çekiminin ardından yapılan oylama sonucu " Avrupa 'da Yılın En İyi Futbol cusu" ödülü sahibini buldu. Arjantinli yıldız Messi, 2014-2015 sezonunda Avrupa 'da en iyi futbolcu ödülünün sahibi oldu.

MESSI KAZANDI

Toplam 54 ülkeden gazetecilerin katıldığı ve Barcelona 'nın yıldız isimleri Messive Suarez ile Madrid 'in yıldızı Ronaldo 'nun aday gösterildiği ödülü Messi kazandı.

RONALDO VE SUAREZ ALKIŞLADI

Arjantinli yıldız, 2014-2015 sezonunda Avrupa 'da en iyi futbolcu ödülünün sahibi oldu. Oylama sonucunun açıklanmasının ardından Ronaldo ve Suarez, Messi 'yi alkışlayarak tebrik etti.

EN ÇOK PAYLAŞILAN FOTOĞRAF

Messi 'nin ödülü kazanmasından sonra sosyal medyada dolanan caps'ler ve fotoğraflar futbolseverleri güldürdü. Özellikle ödülden önce oturduğu yerden poz veren Ronaldo 'nun hemen arkasında oturan Messi 'nin yüz ifadesi dikkat çekerken sosyal medyada en çok paylaşılan fotoğraf oldu.

İŞTE SOSYAL MEDYADA YAPILAN YORUMLAR\\\"\\\"

\\\"\\\"
\\\"\\\"

 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR