Başbakan'ın o hali beni üzdü
CHP İstanbul Belediye Başkan Adayı ve Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Soçi'de düzenlenen Kış Olimpiyatları'na Türkiye'den 6 sporcunun gitmesi ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da protokolde 14. sırada bulunmasının kendisini üzdüğünü söyledi.
GÜNDEM , 20 Şubat 2014 Perşembe, 17:36
Başbakan'ın o hali beni üzdü

CHP İstanbul Belediye Başkan Adayı ve Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, seçim çalışmaları kapsamında spor medyası ile bir araya geldi.

Belediye başkanı seçildiği takdirde İstanbul'da yapacağı spor projelerini tanıtan Mustafa Sarıgül, 2024 veya 2028 yılında olimpiyatları İstanbul'a kesin olarak kazandıracaklarını söyledi. Soçi'de düzenlenen Kış Olimpiyatları'na Türkiye'den 6 sporcunun gitmesi ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da protokolde 14. sırada bulunmasının kendisini üzdüğünü dile getiren Sarıgül, ''Başbakanımız da oraya gidip protokolde 14. sırada bulunması, gerçekten beni, Türkiye Cumhuriyeti'nde  sorumluluk taşıyan bir arkadaşınız olarak son derece üzmüştür. Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı olarak Türkiye'yi temsil ediyor. Ağırlıklı olarak oturacağı yeri bilmeli. Bilmiyorsa o  törenlere kesinlikle katılmamalı'' dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR