Başkan Bozbey'den sağlık çalışanları için saygı çağrısı
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, 14 Mart Tıp Bayramında hastaneleri ziyaret ederek hekimlerin ve sağlık çalışanlarının özel gününü kutlarken, yapılan uygulamalara saygı gösterilmesi gerektiğini vurguladı.
BURSA , 14 Mart 2017 Salı, 19:37
Başkan Bozbey'den sağlık çalışanları için saygı çağrısı

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, her yıl olduğu gibi bu yıl da 14 Mart Tıp Bayramında sağlık çalışanlarını unutmadı. Ziyaretlerine Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden başlayan Başkan Bozbey, Başhekim Vekili Prof. Dr. Sami Bayram ile görüştü. Tüm hekimlere ve sağlık çalışanlarına toplum sağlığına sağladıkları katkı dolayısıyla teşekkür eden Başkan Mustafa Bozbey, sağlık camiasının sosyal ve mesleki sorunlarının tartışılarak çözüm bulunacağı bir gün olması dileğinde bulundu.

Başkan Mustafa Bozbey, "Biz de yerel yöneticiler olarak bugüne kadar hekimlerimizin yanında olduk. Olmaya da devam edeceğiz. Onlarla birlikte toplum sağlığına önem vererek, bu hizmetleri yerine getirme konusunda duyarlılık gösteriyoruz. Hekime saygı ve sevgiyi hiçbir zaman unutmamamız gerekiyor. Onların, sağlığımıza verdikleri önemi ve ne denli zor şartlar altında çalıştıklarını biliyoruz. Hekimlerimizi dinleyelim ve yapmış oldukları uygulamalara saygı gösterelim" dedi.

Başkan Bozbey daha sonra Acıbadem Hastanesinde Müdür Yardımcısı Prof. Dr. M. Nadir Şener ile bir araya gelerek günün anısına çiçek ve kalem hediye etti.

Başkan Bozbey'e ziyaretleri sırasından Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Yalçın Işıkyıldız da eşlik etti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR