Başkan Bozbey'den Yolçatılılara müjde
Nilüfer Belediye Başkanı ve adayı Mustafa Bozbey, Yolçatı Köyü’nde seçim irtibat bürosu açtı. Bozbey, Yolçatı Köyü’nü mahalle olduktan sonra daha mutlu günlerin beklediğini söyledi.
BURSA , 21 Şubat 2014 Cuma, 11:47
Başkan Bozbey'den Yolçatılılara müjde

Seçim çalışmalarında Yolçatı Köyü’nü ziyaret eden Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Yolçatı halkının merkezde bulunan her türlü hizmeti hak eder duruma geleceğini belirtti. Yolçatı Köyü’nün en önemli meselesinin planlama olduğuna dikkat çeken Mustafa Bozbey, “Plan meselesini meclisimizde onaylayarak Büyükşehir’e gönderdik ve bu sorunu aştık. Ardından sosyal donatılar, parklar, çocuk parkları ve hepsi kamunun eline geçecek, şuyulama yapacağız. Sonra, özellikle Uludağ Üniversitesi’nde yapacağımız planlama çalışmalarıyla da bu mahallemizi en kısa yerden şehre bağlamanın yolunu bulacağız. Çünkü en kısa yerden kente bağlamanın yolu üniversitenin içinden geçiyor” dedi.

Bozbey, “30 Mart itibariyle Yolçatı Köyü mahalleye dönüşüyor. Yolçatı’nın eski ismi Göbelle’dir. Özlüce’nin eski ismi İnesi’dir. Bildiğiniz gibi ben Özlüceliyim. Yani bu derenin kıyısından çok gelip gittik. Buraları çok iyi biliriz. Özlüce hemen yakınınızda. Özlüce size örnek olacaktır. Orada yaptıklarımızın benzerlerini, belki daha fazlasını da burada yapacağız” şeklinde konuştu.

Bozbey, Yolçatı’nın 30 Mart’tan sonra yeni bir meydana kavuşacağının da müjdesini verdi.
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR