Başkan Çağlayan’dan yaralı gaziye ziyaret
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Fırat Kalkanı operasyonları kapsamında Suriye’nin El Bab şehri yakınlarında gerçekleşen hava saldırısı esnasında kolundan yaralanan Uzman Çavuş İsmail Babacan’ı evinde ziyaret etti. 
BURSA , 28 Kasım 2016 Pazartesi, 19:42
Başkan Çağlayan’dan yaralı gaziye ziyaret
Başkan Yardımcısı Necmettin Şahin ve Meclis üyesi Halil Kurtulmuş ile birlikte İsmail Babacan’ı Çakırlı’daki evinde ziyaret eden Başkan Çağlayan, yaralı gaziye geçmiş olsun dileklerini sundu. Gazi İsmail Babacan, Gaziantep’teki birliklerinden 60 gün önce Suriye’ye geçiş yaptıklarını belirterek, Özgür Suriye Ordusu ile birlikte El Bab yakınlarındayken yapılan hava saldırısı sonucu yaralandığını, Gaziantep’teki hastanede ilk müdahale yapıldıktan sonra Orhangazi’deki evine getirildiğini ifade etti. Yaralı gazi iyileştikten sonra yeniden görevinin başına dönmek istediğini belirtti. 

Başkan Neşet Çağlayan, bölgedeki gelişmelere ülke olarak kayıtsız kalmalarının mümkün olmadığını belirterek, "Yaralı gazimiz bizim evladımızdır. Kendisine geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum" dedi. 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR