Batalla kesinlikle kiralık değil
Bursaspor Teknik Direktörü Christoph Daum, Antalya kampında NTV Spor'un sorularını yanıtladı. Yaşanan Batalla krizi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunan Daum, Arjantinili oyuncuyu kesinlikle kiralamayı düşünmediklerini söyledi.
BURSASPOR , 11 Ocak 2014 Cumartesi, 16:26
Batalla kesinlikle kiralık değil

Spor kamuoyunun gündemini uzun bir süre meşgul eden Batalla krizi hakkında  konuşan Alman teknik adam, "Arjantin basınında çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor. Kesinlikle Batalla ile tartışma yaşamadım. Biz kensi ile konuştuk ve gitti. Bursaspor camiası Batalla'nın davranışını hak etmedi. Hiç anlamadığımız bir şekilde çekti gitti. Böyle bir futbolcu ile bir daha çalışmak istemiyorum. Batalla'ya bir sorunu olup olmadığını sordum. Fakat kendisi bana söylemek istemedi. Babamla ya da menajerim ile görüşebilirsin dedi. Bende onlarla görüştüm. Sonuç olarak görüşmede ayrılmak istediklerini söylediler ve gittiler. Batalla'yı kesinlikle kiralık olarak vermeyi düşünmüyoruz. Kendi istediği taktirde satılık gidebilir" şeklinde konuştu.

SERDAR BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

Serdar Aziz'in kendileri için çok değerli olduğunu belirten Daum, "Serdar gibi iyi futbolcuyu Mancini de Fatih Terim de takımında görmek ister. Bizim için çok önemli bir oyuncu. Onu bırakmak istemiyoruz" ifadelerini kullandı.

BURSASPOR GİBİ BİR TAKIM AVRUPA KUPALARI'NDA OLMALI

Kupa'daki grup maçlarının zamanlamasının yanlış olduğunu söyleyen deneyimli teknik adam, "Ziraat Türkiye Kupası'nın finansal açıdan bize bir getirisi yok. Aksine zorlukları var. 10 gün daha erken maç yapmaya başlıyoruz. Bizim hedefimiz Türkiye Kupası'nı kazanmak, bu nedenle önümüzdeki 8 maçı almalıyız. Bursaspor gibi bir takımın kesinle Avrupa Kupaları'nda olması gerek" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR