Bayramda sokağa çıkma yasağı var mı? 23-24-25-26 Mayıs'ta 4 gün yasak olacak mı?
Bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Kabine Toplantısı gerçekleştirilecek. Kabine Toplantısında bayramda sokağa çıkma yasağı olup olmayacağı ile ilgili karar alınması bekleniyor. Ramazan Bayramı'na kısa bir süre kala vatandaşlar kararın ne olacağını merak ediyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası açıklama yaptı. Peki bayramda sokağa çıkma yasağı var mı? 4 gün sokağa çıkma yasağı olacak mı?
GÜNDEM , 18 Mayıs 2020 Pazartesi, 20:11
Bayramda sokağa çıkma yasağı var mı? 23-24-25-26 Mayıs'ta 4 gün yasak olacak mı?

Bayramda sokağa çıkma yasağı var mı? sorusunun cevabı merak ediliyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında bugün Kabine Toplantısı yapılacak. Toplantıda bayramda sokağa çıkma kısıtlaması ile ilgili konunun görüşülmesi bekleniyor. 23,24, 25 ve 26 Mayıs tarihlerinde yasak olup olmayacağı merak ediliyor.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası açıklama yaptı.Peki bayramda 4 gün sokağa çıkma yasağı olacak mı?

BAYRAMDA SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI OLACAK MI?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası açıklama yaptı.Cumhurbaşkanı Erdoğan, arife gününden bayramın son gününe kadar 81 ilin tamamında sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacağını açıkladı.

RAMAZAN BAYRAMI NE ZAMAN 2020?

Ramazan Bayramı 1. Gün: 24 Mayıs Pazar

Ramazan Bayramı 2. Gün: 25 Mayıs Pazartesi

Ramazan Bayramı 3. Gün: 26 Mayıs Salı

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR