Beklenen Bond filmi Kasım'da vizyonda
007 James Bond'un 23'üncü filmi Skyfall, 2 Kasım'da izleyiciyle buluşacak. Filmin bazı sahneleri İstanbul, Adana ve Fethiye'de çekilmişti.
YAŞAM , 09 Ekim 2012 Salı, 15:23
Beklenen Bond filmi Kasım'da vizyonda

Yönetmenliğini Sam Mendes'in yaptığı aksiyon-gerilim türündeki filmde, Bond rolünde Daniel Craig, ''M'' rolünde Judi Dench, ''Silva'' rolünde Javier Bardem, ''hükümet görevlisi Mallory'' rolünde Ralph Fiennes, ''Ajan Eve'' rolünde Naomie Harris ve ''Severine'' rolünde Berenice Marlohe izleyici karşısına çıkacak.

''007 James Bond''un nefes kesen macerası bu sefer İngiltere, Rusya ve Türkiye ekseninde Avrupa'yı merkezine alıyor.

Merakla beklenen filmin resmi şarkısı ''Skyfall'' ünlü İngiliz şarkıcı Adele tarafından seslendirildi. Sözlerini Paul Epworth ile birlikte yazan Adele'in seslendirdiği şarkı 77 kişilik orkestra tarafından çalındı.

Açılış sahnesinin İstanbul olacağı açıklanan ve 2012 sonbaharının en güçlü gişe filmlerinden olması beklenen ''Skyfall''ın konusu şöyle:
''MI6 ciddi bir saldırıya uğrar ve kurumun değerleri temelden sarsılır. M'e karşı sadakat testinden geçen ajan James Bond, kişisel bedelleri ağır olsa da tehdidi bulup her ne pahasına olursa olsun yok etmelidir. Zira MI6'yı ciddi riske sürükleyen isim ise Silva adında gözü kara, gizemli bir adamdır.''

Filmin bazı sahneleri İstanbul, Adana ve Fethiye'de çekilmişti.

 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR