Bozbey'den Bursaspor'a ziyaret
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursaspor’un 50’nci yıldönümünü İkinci Başkan Recep Bölükbaşı’nı ziyaret ederek kutladı.
BURSASPOR , 03 Haziran 2013 Pazartesi, 16:41
Bozbey'den Bursaspor'a ziyaret

Bursaspor Özlüce Tesisleri’ndeki ziyarette Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, başkan yardımcıları Ali Karamık, Ahmet Çakıcı ile Bursaspor yöneticileri hazır bulundu.

Bozbey, Bursaspor’un 50’nci yılını kutlayarak, “1963 yılında başlayan bu serüven neticesinde bir şampiyonluk ve ardından da yıllardır özlemini çektiğimiz ilk beş arasında sürekli kalabilmeyi başarabilmiş durumdayız. Bu arada acı kaybımız büyük. Başkanımızın Allah mekanını cennet etsin. İbrahim Yazıcı’yı kaybetmiş olmanın büyük üzüntüsü içerisindeyiz. Tabii onun başkanlığında, sizlerin yönetiminde Bursaspor çok önemli başarılara imza attı. Bu başarılar tartışılmayacak kadar önemli başarılardır. Bundan sonra da aynı başarıların devamını diliyoruz” dedi.
Başkan Bozbey, Özlüce Spor Tesislerinin Nilüfer Belediyesi sınırları içerisinde bulunmasından mutluluk duyduklarını belirterek, “Biz Nilüfer Belediyesi olarak bundan sonra da Bursaspor’un kalıcı tesisler kazanması için gereken çabayı fazlasıyla göstereceğimize, katkılarımızın devam edeceğine söz veriyorum” şeklinde konuştu.

Bursaspor İkinci Başkanı Recep Bölükbaşı da, “Bursaspor bugüne gerçekten kolay gelmedi. Elli yıl içerisinde birçok insanla bugünlere geldi. Bursaspor artık değer kazanmış bir durumda. Başkanımızı geç bulduk, erken kaybettik. Bursaspor’un şampiyonluk, Avrupa kupaları ve sürekli zirvede oynama hedefi rahmetli başkanımızın yönetiminde, başkalığındayken prensip edinilmişti. Bu prensipler dilerim bundan sonra da devam eder” dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR