Burak Kapacak: Telefonla bile konuşmuyorum
Bursaspor'da adı transferde bir çok kulüple anılan Burak Kapacak yönetimle bir görüşme gerçekleştirdi. Genç futbolcu hakkında çıkan iddiaların tamamının hayal ürünü olduğunu belirterek, "Telefonla bile konuşmuyorum" dedi.
BURSASPOR , 21 Mayıs 2020 Perşembe, 07:56
Burak Kapacak: Telefonla bile konuşmuyorum

BİR ÇOK TAKIMLA ADI GEÇİYOR

Bursaspor'da son dönemde hakkında bir çok transfer haberi çıkan Burak Kapacak yönetimle özel bir görüşme gerçekleştirdi. Adı Fenerbahçe, Trabzonspor ve son olarak teknik direktörlüğünü Paul Le Guen'in yaptığı Le Havre ile anılan genç futbolcu transfer söylentileriyle ilgili kendisinin de sıkıntı yaşadığını kaydetti. Trabzon'da bir yerel gazeteye yaptığı açıklamanın farklı değerlendirilmesinden dolayı kulübün resmi internet sitesinden yalanlama yapmak durumunda kaldığı Burak Kapacak yönetime "Kimseyle görüşmedim" dedi.

2024'E KADAR SÖZLEŞMESİ VAR

Genç futbolcunun, yönetimle yaptığı görüşmede, "Telefonda yöneltilen bir soru üzerine Trabzonspor'la ilgili bir açıklamam oldu ama farklı değerlendirildi. Bu olaydan dolayı artık ailem ve arkadaşlarım dışında tanımadığım kimseyle telefonla görüşmüyorum." ifadelerini kullandığı kaydedildi. Kalan 6 maçta İbrahim Üzülmez'in en çok güvendiği isimlerden biri konumundaki Kapacak gol atamasa da yaptığı 7 asistle takımın bu alanda en önemli ismi durumunda. Genç futbolcunun kulübüyle sözleşmesi 2024'e kadar sürüyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR