Burcu Esmersoy: Kahvaltıda sekiz simit yerim
Bir süredir Bodrum'da deniz ve güneşin tadını çıkaran Burcu Esmersoy, Magazin D'ye konuştu. Hakkında bilinmeyenleri anlatan 45 yaşındaki güzel sunucu, selüliti olduğunu itiraf etti.
MAGAZİN , 26 Temmuz 2021 Pazartesi, 11:48
Burcu Esmersoy: Kahvaltıda sekiz simit yerim

Güzelliğinin yanı sıra sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettiren Burcu Esmersoy, Bodrum tatilinde Magazin D'ye konuştu. İşte Esmersoy'un açıklamaları...

Tatilde yorulduğunu söyleyen Esmersoy, "Evimde hep misafir var. Sevdiğim insanların rahatı çok önemli" dedi. Temiz çamaşır kokusunu sevdiğini de sözlerine ekleyen sunucu, "Evim ya sabun ya çamaşır suyu kokar" diye ekledi.

Selüliti olduğunu itiraf eden sunucu, "Ters ışık diye bir şey var. Doğru ışıkta çektiğim için öyle güzel görünüyor. O zaman selülit yokmuş havası yaratılıyor" dedi.

"Dağınım. Çok dağılınca bir anda girişiyorum. Çamaşır suyundan bayılma noktasına geliyorum" şeklinde konuşan Burcu Esmersoy, "Bodrum'da paparazzilere yakalanmaya vaktim yok. Trafikten plaja inemiyorum" dedi.

Sağlıklı bir hayat yaşadığından bahseden sunucu, "20:30'da uykum geliyor. Uygulama indirdim, telefonum 20:00'de kapanıyor. 21:30-22:00 gibi yatıyorum. Sabah 5'te uyanıyorum. Spor, düzenli hayat, sağlıklı beslenme. Çalıştıkça ışıldıyorum" ifadelerini kullandı.

Beyaz ekmek yemediğinden bahseden 45 yaşındaki güzel, "Simit delisiyim. Pazar günü ödül yapıyorum. Simit, tereyağ, reçel... Kahvaltıda 8 simit yerim" dedi.

Bazen çok yorulduğunu itiraf eden Esmersoy, mesleğini mümkün olduğunca devam ettirmek istediğini bu nedenle fiziğine dikkat etmek zorunda olduğunu belirtti.

45 yaşındaki sunucu, yaş konusunda; "Yaş çok inandığım bir şey değil. Kadın için olgunlaşmak, hayat tecrübesine sahip olmak güzel" diye konuştu. Kök hücre yaptırdığını söyleyen Burcu Esmersoy, "Kolajen desteği de var. Botoks olabilir ama dolguyla işim yok" ifadelerini kullandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR