Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş da kampanyaya katıldı!
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı kampanyaya destek verdiğini açıkladı. Aktaş, kampanya 6 maaşını bağışladığını ayrıca eşinin de 13 bin liralık ziynet eşyalarını bağışladığını belirtti.
BURSA , 30 Mart 2020 Pazartesi, 22:35
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş da kampanyaya katıldı!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, resmi sosyal medya hesabından kampanyaya destek verdiğini duyurdu.

Başkan Aktaş kampanyaya 6 maaşını bağışladığı belirtirken şu ifadeleri kullandı:

YENİŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI'NDAN DA DESTEK GELDİ

Bursa Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, "Milli birlik ve beraberlik ruhuna en çok ihtiyaç duyduğumuz bu zamanda ilçemizdeki ve ülkemizdeki vatandaşlarımıza bir nebzede olsa katkıda bulunmak için Nisan ayındaki maaş gelirimi devletimize bağışlıyorum" dedi.

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın yaptığı açıklamada, "Milli birlik ve beraberlik ruhuna en çok ihtiyaç duyduğumuz bu zamanda Sayın Cumhurbaşkanımızın çağrısına uyarak korona virüs ile mücadele çalışmaları kapsamında ilçemizdeki ve ülkemizdeki vatandaşlarımıza bir nebzede olsa katkıda bulunmak için Nisan ayındaki maaş gelirimi devletimize bağışlıyorum" diye konuştu.
Başkan Aydın, "İlçemizdeki hayırsever vatandaşlarımızı, kamu kurum ve kuruluşlarımızın değerli yöneticilerini bağış kampanyasına davet ediyorum" ifadelerini kullandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR