Bursa'da 5 kişiyi vuran zanlıyla ilgili flaş karar
Bursa'nın İnegöl ilçesinde, pazaryerinde çıkan yer tartışması sonucu, tartıştığı Halil Öksüzler'i pompalı tüfekle kalçasından yararlayıp, rastgele ateş edince 4 kişinin daha hafif yaralanmasına neden olan 29 yaşındaki Kemal Avcı sorgulamasının ardından adliyeye çıkartıldı.
BURSA , 15 Ocak 2014 Çarşamba, 16:43
Bursa'da 5 kişiyi vuran zanlıyla ilgili flaş karar

Bursa'nın İnegöl ilçesinde, pazaryerinde çıkan yer tartışması sonucu, tartıştığı Halil Öksüzler'i pompalı tüfekle kalçasından yararlayıp, rastgele ateş edince 4 kişinin daha hafif yaralanmasına neden olan 29 yaşındaki Kemal Avcı sorgulamasının ardından adliyeye çıkartıldı. Avcı tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

İnegöl'de geçen pazartesi günü kurulan halk pazarında tütün satan Kemal Avcı, iddiaya göre yer anlaşmazlığı yüzünden Halil Öksüzler ile tartıştı. Kısa sürede kavgaya dönen olayda, pompalı tüfeğini çıkartan Avcı, ateş ederek Öksüzler'i kalçasından yaraladı. Daha sonra kimsenin yanına gelmesine izin vermeyen ve 1.60 promil alkollü olduğu belirlenen Kemal Avcı rastgele çevreye ateş edince Nefize Oruç, Ahmet Oruç, Bahri Erez ve Aziz Erez'in hafif yaralanmasına neden oldu. Polislerin etkisiz hale getirdiği Avcı, sorgulamasının ardından adliyeye çıkartıldı.

'Adam yaralamak', 'Ruhsatsız silah bulundurmak' suçlarından nöbetçi mahkemeye çıkartılan Kemal Avcı, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR