Bursa'da bir ilk
Nöroloji Uzmanı Doktor Ümit Sönmez ve Psikiyatrist Psikoterapist Doktor Özyıl Öztürk Sarıkaya, Bursa'-nın ilk Nöropsikiyatri ve Psikoterapi Kliniği'ni açtı.
BURSA , 11 Mayıs 2018 Cuma, 08:55
Bursa'da bir ilk

HABER I Ayşegül SEVER I

22 YILLIK TECRÜBE
Sağlık sektörüne yapılan yatırımlar Bursa'da hız kazandı. Nöroloji Uzmanı Doktor Ümit Sönmez ve Psikiyatrist Psikoterapist Doktor Özyıl Öztürk Sarıkaya, Karaman Mahallesi'nde bir plazada Nöropsikiyatri ve Psikoterapi Kliniği açtı. Birçok doktorun ve iş dünyasından önemli isimlerin katıldığı açılış töreninde konuşan Ümit Sönmez, 22 yıl Bursa Devlet Hastanesi'nde görev yaptıktan sonra kendi kliniklerinde hizmet vermeye devam edeceklerini söyledi. Nörolojik hastalıkların çok yaygın olduğunu ifade eden Sönmez, yıllardır olduğu gibi vatandaşlara hizmet vermeye devam edeceklerini söyledi.

İKİ DALDA UZMANLIK
Kliniğin ortaklarından olan Psikiyatrist Psikoterapist Doktor Özyıl Öztürk Sarıkaya ise Bursa'da Nöroloji ve Psikiyatri Kliniği'nin bir arada olacağı ilk klinik olduklarını ifade etti. Sarıkaya, bağımlılık alanında yıllarca çalıştığını anlatırken bağımlılık ve psikoterapiler anlamında hizmet vermeye devam edeceklerini söyledi. Kliniğin en büyük özelliğinin hem nöroloji hem de psikiyatrist bulunmasının büyük ayrıcalık olduğunu söyledi. Konuşmaların ardından kliniğin açılışını Nilüfer Belediye Başkanvekili Doktor Sibel Özer yaptı. Ardından tebrikler kabul edildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR