Bursa'da büyük filoların tercihi: Sönmez Koç Oto
Bursa'da otomotiv sektörünün lider kuruluşlarından olan Sönmez Koç Oto son zamanların en yoğun günlerini yaşıyor. Piyasada, uygun, güvenilir ve yerli olması ise tercih edilmesindeki en önemli sır.
BURSA , 17 Mart 2020 Salı, 14:43
Bursa'da büyük filoların tercihi: Sönmez Koç Oto

HABER | Merve ÖZEMİR

Bursa'nın kalbi olan otomotiv sektöründe bazı firmalarda son günlerde hareketlilik gözleniyor. Büyük firmalar filo alımlarını yenilemeye giderken yine yerli güvenilir ve piyasada uygun avantajlar sunan şirketleri tercih ediyor. Yakın zamanda büyük bir firmadan 10 servis aracı siparişi aldıklarını söyleyen Sönmez Koç Oto Filo Satış Danışmanı Serkan Canbazlı konu hakkında açıklamada bulundu. Canbazlı, "Sıfır araçlarla ilgili bizim bu günlerde yine güzel kampanyalarımız oluyor. Fiyatlarımız rakip firmalara göre çok çok avantajlı ayrıca servis bakım maliyetleri konusunda uygun ve aracımız yerli bir ürün. Bu sebeple de bizi tercih ediyorlar" dedi.

Sönmez Koç Oto Filo Satış Danışmanı Serkan Canbazlı firmaların filolarını yenilediğini söylerken, "Tamamına kredi seçeneklerimiz ve fiyat avantajlarımız olduğu için firmalar şuan filolarını yeniliyorlar. Çünkü her geçen gün yerine gelen zamlar 3-5 ay sonra keşke demektense şimdiden fiyatlarında uygun olmasını fırsat bilip firmalar tercih ediyorlar. Bu hafta 28 tane kadar servis aracı siparişimiz oldu. 4 tanesini dün teslim ettik. Şimdiyse Mistur Turizm A.Ş. 10 kadar servis aracı alarak servislerini yenileme yoluna gitti." diye ifade etti. Mistur Turizm A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şemsettin Erhan'da sipariş ettikleri 10 servis aracını Sönmez Koç Oto'dan alarak filo alımlarını yeniledi.

"Bugün alan daha avantajlı"

Canbazlı konuşmalarına devam ederken, "Bugün alan daha avantajlı . Çünkü her geçen gün maalesef euro ve dolar kur dalgalanması sebebiyle fiyatlar yükseliyor.Bizim de tavsiyemiz alımlarını kimse ertelemesin" şeklide oldu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR