Bursa'da çocukların kavgasında kan döküldü: 4 yaralı
Bursa'da iki ailenin çocuklarının tartışmasına büyükler de karışınca taş ve sopalar havada uçuştu. Çıkan kavgada araçların camların kırılırken, 4 kişi de yaralandı. O anlar ise kameraya yansıdı. Polis ekipleri kısa sürede kavgaya müdahale ederek şahısları gözaltına aldı.
BURSA , 08 Mayıs 2020 Cuma, 15:50
Bursa'da çocukların kavgasında kan döküldü: 4 yaralı

Osmangazi ilçesi Doğanevler Mahallesi Düz Sokak'taki boş araziye kurdukları çadırlarda yaşayan yaklaşık 15 ailenin çocukları arasında kavga çıktı. Çocukların kavgasına aileler de karışınca, kavga büyüdü. Kadınların birbirine saldırdığı kavgada, 4 kişi hafif şekilde yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, iki ailenin çocukları arasında çıkan tartışmaya büyükler de karışınca olay kısa sürede taşlı sopalı kavgaya dönüştü.

Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Polis ekipleri olaya kısa sürede müdahale ederek öfkeli iki grubu ayırmayı başardı. Kavgada yaralanan 2'si kadın toplamda 4 yaralı, sağlık ekiplerinin olay yerindeki müdahalesinin ardından Şehir Hastanesine kaldırıldı.

Öfkeli iki grubu ayıran polis ekipleri tekrar aynı olayların yaşanmaması için çevrede geniş çaplı güvenlik tedbiri alırken, olaya karışan kişileri gözaltına aldı.

Olayın ardından ailelerden bazıları çadırlarını toplayarak bölgeden ayrıldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR