Bursa'da feci kaza! Çeşmeden dönüyorlardı...
Bursa'nın Orhangazi ilçesinde, su doldurmak için gittikleri çeşmeden dönerken bulundukları traktörün uçuruma devrilmesi sonucu iki kişi öldü, bir kişi yaralandı.
BURSA , 30 Haziran 2017 Cuma, 08:13
Bursa'da feci kaza! Çeşmeden dönüyorlardı...

Alınan bilgiye göre, İsmet Öztürk (83), dün gündüz saatlerinde yanına Mehmet Karataş (85) ve eşi Havva Karataş'ı (72) alarak traktörüyle Keramet Mahallesi'nden 5 kilometre uzaklığındaki bir çeşmeye su doldurmaya gitti.Yanlarındaki bidonlara su dolduran bu kişiler aynı traktörle evlerine doğru dönüşe geçti.

Cesetleri kazadan saatler sonra bulundu

Akşam olmasına rağmen babası ile Mehmet ve Havva Karataş çiftinin evlerine dönmemesi üzerine şüphelenen Ali Haydar Öztürk, yakınlarını da yanına alıp araziye çıktı. Ali Haydar Öztürk ile yanındaki kişiler, uzun süren aramaları sonucu Biberli Çeşme mevkisinde söz konusu traktörü buldu.

İsmet Öztürk ve Mehmet Karataş'ın yaklaşık 50 metrelik uçuruma devrilen traktörün altında kaldığını, Havva Karataş'ın ise yaralı olduğunu gören bu kişiler 112 Acil Servis ekiplerine durumu bildirdi. Olay yerine güçlükle ulaşan sağlık ekipleri, İsmet Öztürk ve Mehmet Karataş'ın öldüğünü belirledi.

Yaralı kadın, Orhangazi Devlet Hastanesine kaldırıldı. Mahalle sakinlerinin yardımıyla yola kadar taşınan cesetler ise aynı hastanenin morguna gönderildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR