Bursa Emniyet Müdürü Yıldız'dan Bursaspor taraftarına teşekkür yemeği
Bursa Emniyet Müdürü Selami Yıldız, Spor Toto Süper Lig'in 31. haftasında Bursa'da oynan ve 13 sezonluk aranın ardından konuk takım taraftarlarının da izleyebildiği Bursaspor-Beşiktaş maçındaki olumlu tutumları dolayısıyla Bursaspor taraftar grup ve derneklerine teşekkür etti.
BURSASPOR , 22 Mayıs 2017 Pazartesi, 21:39
Bursa Emniyet Müdürü Yıldız'dan Bursaspor taraftarına teşekkür yemeği

Bu kapsamda Kültürpark'taki bir restoranda yeşil beyazlı takımın taraftarlar grup liderleriyle biraraya gelen Yıldız, kentin en büyük sivil toplum örgütünün Bursaspor olduğunu söyledi.

Tek tek tüm grup liderlerine teşekkür eden Yıldız, " Hepiniz taraftar grup ve dernek liderleri olarak liderlik gösterdiniz. Kötü bir sene oldu, duygularınızı anlıyorum. Geçtiğimiz günlerde uluslararası bir derecelendirme şirketinin yaptığı araştırma sonucuna göre Bursaşehri 48'inci sıradan yaşanabilir şehir sıralamasında 28'inci sıraya indi. Dünyada 5 bin 237 şehir arasında, Türkiye'de birinci sıraya yükseldik. 6 şehrimiz girmiş, Bu kente çok büyük katma değer katıyor." dedi.

Yıldız, geçmişte şampiyonluk yaşamış ve yaşamaması için de hiçbir nedeni olmayan Bursaspor'un dünyanın her yerinde taraftarı olduğunu belirterek, "İstiyoruzki daha iyi bir Bursaspor olsun. O konuda üzerimize düşeni yine yapacağız. Motivasyon ve her türlü destekle yanlarında olacağız. " diye konuştu.

Bu hafta oynanacak Gençlerbirliği maçında takımlarından galibiyet beklediklerini dile getiren taraftar ve dernek liderleri, müdür Yıldız'a teşekkür etti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR