Bursa Emniyeti'nde bir deprem daha
Bursa Emniyet Müdürlüğü bünyesinde, merkez ve ilçelerinde uzun yıllar şube müdürlüğü de yapan Kriminal Polis Laboratuarı Bölge Müdürü Arif Bozdemir, görevinden alınarak Polis Okulu’na atandı.
BURSA , 31 Ocak 2014 Cuma, 12:16
Bursa Emniyeti'nde bir deprem daha

17 Aralık`taki `rüşvet ve yolsuzluk` operasyonu kapsamında, Bursa Emniyet Müdürlüğü`nde de devam eden görevden alma ve yer değiştirmeler, devam ediyor.
 
Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya`nın merkeze alınıp yerine Bolu Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar`ın atanmasının ardından süren tayin furyasına, Kriminal Polis Laboratuarı Bölge Müdürü Arif Bozdemir de eklendi.

Bursa`da merkez İlçeler Osmangazi , Yıldırım ve Asayiş Şube Müdürlüğü yapan Kriminal Polis Laboratuvarı Bölge Müdürü Arif Bozdemir, görevinden alınarak Bursa Polis Okulu Müdürlüğü`ne verildi. Bursa`nın yanı sıra Yalova, Çanakkale, Balıkesir, Kütahya ve Bilecik illerine hizmet veren Kriminal Polis Müdürlüğü`nün başına ise Emniyet Müdür Yardımcısı Sefer Akıllı getirildi.
 
Bursa Emniyet Müdürlüğü`nde 17 Aralık`tan sonra aralarında 20`ye yakın şube müdürünün de bulunduğu yaklaşık 250 personelin görev yerleri değiştirildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR