Bursa için yakıcı sıcaklık uyarısı! Saat verildi... (28 Temmuz 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)
Meteoroloji Bursa için 28 Temmuz 2021 Çarşamba günü hava tahmin raporunu yayınladı. Buna göre, Bursa'da bugün hava sıcaklığı gün içerisinde en yüksek 36 derece olarak ölçülürken, yakıcı sıcaklık özellikle 12.00-18.00 saatleri arasında yüzünü gösterirken, akşam saatlerine devam edecek. Öte yandan termometreler hafta sonuna kadar yükselişte olurken, bunaltıcı sıcaklıklara karşı tedbirli olunması konusunda uzmanlardan uyarı geldi.
BURSA , 28 Temmuz 2021 Çarşamba, 09:38
Bursa için yakıcı sıcaklık uyarısı! Saat verildi... (28 Temmuz 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)

Bursa genelinde yükselişe geçen hava sıcaklığı bugün itibariyle etkisini iyiden iyiye göstermeye başladı.

Gün içerisinde hava sıcaklığı en yüksek 36 derece olarak ölçülürken, hissedilen sıcaklık 40 derecelere kadar ulaşıyor.

Özellikle öğle saatlerinde (12.00-18.00) bol güneşli gökyüzüyle birlikte yaşanabilecek olumsuzluklara karşı uzmanlar tarafından dikkatli ve tedbirli olunması uyarısı geldi.

Hava sıcaklığı akşam saatlerine kadar 30 derecenin altına düşmezken, hissedilen sıcaklık da gün boyu 30 derece altına inmiyor.

HAFTA SONUNA KADAR KAVRULACAĞIZ

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarından elde edilen verilere göre, Bursa'da kavurucu sıcaklıklar hafta sonuna kadar etkili olmaya devam edecek.

Yarın için (PERŞEMBE) yapılan tahminlere göre hava sıcaklığının gün içerisinde en yüksek 36 derece olarak ölçülmesi beklenirken, hissedilen sıcaklık 40 derece civarında olacak.

CUMA günü termometreler en yüksek 37 dereceyi ölçerken, bol güneşli gökyüzüyle birlikte yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli olunması istendi.

Bursalıları hafta sonu da bunaltıcı sıcaklıklar bekliyor.

CUMARTESİ ve PAZAR günler için de sıcaklığın 37 derece bandında olması beklenirken, hissedilen sıcaklık 40 derecelere kadar ulaşıyor.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (28 TEMMUZ 2021)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR