Bursa Mudanya'da icradan satılık 131 m2 daire!
Bursa Mudanya İcra Dairesi Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruya göre; Mudanya'nın Ömerbey Mahallesi'nde bulunan 131 m2 daire 900 bin TL muhammen bedel ile açık artırmaya sunulacak.
BURSA , 24 Ekim 2021 Pazar, 09:44
Bursa Mudanya'da icradan satılık 131 m2 daire!

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr'de yer alan ilana göre; Taşınmazın bulunduğu sealine mescioğlu sitesinin 4 bloktan havi olduğu ve sitenin havuzlu güvenlikli sosyal tesisli çocuk parklı ve kapalı otoparklı olduğu anlaşılmıştır. Eski bursa asfaltı caddesi üzerinden sealine mescioğlu sitesinin bahçesine giriş yapıldığı bu kısmın aynı zamanda site girişini takiben 2 kademe yer aldığı üst kademede A blokla karşılaşıldığı görülmüştür. Peyzaj çalışmaları yapılmıştır. Kıymet takdirine konu taşınmaz her blokta mesken vasfında bağımsız bölümler bulunan ikiz nizam bloklardan oluşan site içerisinde etrafı çevrili ve otoparklı sitede yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bina bodrum zemin kat 1,2,3 normal katlardan oluşan asansörlü ve otoparklı 5 katlı B.A.K. binadır. Binanın dış cephesi söveli sıvalı ve akrilik boyalıdır. Taşınmazın bulunduğu bina sosyal ve kamu binalarından yararlanan bir konumdadır. Kıymet takdirine konu 4 nolu bağımsız bölümde kayıtlı taşınmaz A blokta fiziki olarak ve yolcu asansörüne göre 2. katta yer alan konut vasfındaki bağımsız bölümdür. Binadaki tüm bağımsız bölümler kullanılabilir durumdadır. Abonelikler mevcuttur. A blok 1. Katta yolcu asansörüne göre ve bodrum kattan giriş sağlanmasına göre 2. katta yer alan 4 nolu mesken vasfındaki bağımsız bölümün hol antre banyo wc 3 adet yatak odası ebevyn banyo mutfak salon balkon teras balkon hacimlerinden oluştuğu anlaşılmıtşır. Daire dış kapısı möble panel çelik kapı iç kapılar lake panel kapıdır. Yer döşemeleri laminat parke pencereleri pvc doğramadır. Mutfak çimstone tezgah ve set altı ve set üstü lake dolaplardan teşkil edilmiştir. Duvarlar saten alçı üzeri saten boya ıslak satıhlarda fayans kaplamadır. Doğalgaz kombili ısıtma kullanılmaktadır. Kıymet takdirine konu taşınmazın brüt 131 m2 net 121 m2 yüzölçümlü olduğu anlaşılmaktadır.

İhale açık artırma suretiyle yapılacaktır. Birinci artırmanın yirmi gün öncesinden, artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebilecektir.

Detaylı bilgi için tıklayın.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR