Bursa Valiliği'nden flaş soruşturma açıklaması!
Eski Bursa Valisi İzzettin Küçük ve Eski Milletvekili Mustafa Öztürk'ün geçirdiği trafik kazasının ardından yardıma giden polislere soruşturma açıldığı yönünde çıkan haberlerle ilgili Bursa Valiliği'nden açıklama geldi.
BURSA , 06 Şubat 2020 Perşembe, 16:59
Bursa Valiliği'nden flaş soruşturma açıklaması!

Bursa Valiliği'nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"06.02.2020 tarihinde bazı basın-yayın organlarında çıkan haberlerle ilgili olarak;

23/01/2020 tarihinde saat 20:30 sıralarında Ankara-Bursa Karayolu 60. Km. Jandarma bölgesinde tek taraflı maddi hasarlı trafik kazası meydana gelmiştir. Kazaya karışan aracın sürücülüğünü aylıksız izinde bulunan ve koruma görevinden alınmış Polis Memuru Ali Dilöz'ün yaptığı, araç içerisinde eski Bursa Valisi İzzettin Küçük ve eski Milletvekili Mustafa Öztürk olduğu görülmüştür.

Polis Memuru Ali Dilöz'ün daha önceden tanıdığı İnegöl İlçe Emniyet Müdürlüğü KOM Grup Amirliği'nde çalışan polis memurlarını arayarak kendilerini almaları talebinde bulunduğu, görevde olan personelin amir ve üstlerine bilgi vermeden resmi görevli araç ile birlikte görev yerlerini terk etmek suretiyle kaza mahalli olan Jandarma bölgesine gittikleri tespit edilmiş olup, bu nedenle haklarında disiplin soruşturması başlatılmış ve soruşturma kapsamında görev yerleri değiştirilmiştir."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR